Lars Pirak akvarell

703541

LARS PIRAK (1932-2008): Fäbovall med kor, signerad Lars Pirak, akvarell, bildmått ca 28x40 cm

Rum 8

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (13 bud)
5367241
2 600
5367390
2 600
5367241
2 400
5367386
5367241

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.