Safirarmband

703463

ARMBAND, fasettslipade safirer, 14K vitguld, finska importstämplar, sjuradigt, längd 19 cm, vikt ca 58 g.

Slitage, en safir saknas.

Guld/Smycken

Södra kajen 14, Helsingfors

Safirarmband

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5365121
5365120
1 050
5360691
5348974
600

Slutpris EUR:
11 399 SEK, 1 249 USD
Utropspris EUR: