Resegrammofon

703443

RESEGRAMMOFON, ""Excelda", 1910/20-tal, blåmålad metallåda med äderhandtag, made in Switzerland, stift i ask medföljer, 28x12 cm, djup 5,5 cm

Enligt uppgift fungerande, SAV garanterar ej funktionen. handtag med slitage och bräckligt

Nautica/Technica

Monter 24

Resegrammofon

Budhistorik (23 bud)
5363019
5363023
1 900
5363019
1 800
5363018
1 700
5363014
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.