Georg Engeström målning

703338

GEORG ENGESTRÖM (1921-2008) "Skogsvägsserien Nr 2", signerad, olja på pannå, 38x47 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Georg Engeström målning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5353575
240
5353572
200
5352921
35

Slutpris EUR:
240
2 335 SEK, 273 USD
Utropspris EUR: