Pablo Picasso etsning

703328

PABLO PICASSO (1881-1973), "La Celestine Presentant ses Deux Pensionnaires a Deux Clients", daterad i plåten 12.5.68 etsning/aquatint, numrerad 244/350, bildyta 8,5x12 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Pablo Picasso etsning

Budhistorik (6 bud)
5364444
5363620
5363618
450
5361878
5361699

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.