Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

703141

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Kajmotiv från Venedig, signerad och daterad W v Gegerfelt 82, olja på duk, ca 24x39 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (12 bud)
5365993
8 600
5365865
8 400
5365865
8 000
5365693
7 400
5353465
6 200

Slutpris SEK:
8 600
844 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.