Speldosa Symphonium

703120

SYMPHONIUM, Symphonion, 18/1900-tal, märkt 180339, svartackerat fodral, lockets insida med litografiskt tryck märkt Made in Germany, 23 skivor, diameter 14,5 cm

Fodralet med smärre ytskador o slitage

Nautica/Technica

Monter 26

Speldosa Symphonium

Budhistorik (8 bud)
5362388
1 800
5351511
1 700
5350260
950
5346155
500
5342950
450

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.