Gunnar Zetterström oljemålning

703097

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy från Slussen mot Stadsgården, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 51x61 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (42 bud)
5361118
6 200
5361113
6 000
5361108
5 800
5361106
5 600
5361091
5 400

Slutpris SEK:
6 200
609 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.