Fratelli Reguitti

703038

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, betsad bok, detaljer i mässing, märkt FR (Fratelli Reguitti) Brevettato Made in Italy, höjd ca 98 cm

Brukslitage och märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Fratelli Reguitti

Budhistorik (12 bud)
5360592
900
5360505
850
5360505
750
5359709
700
5360379
650

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.