Madonna 1700-tal

702934

MADONNA, 1700-tal eller äldre, skuret trä, polykromt bemålad, höjd ca 20,5 cm

Färgbortfall slitage

Diverse, Konst, Skulpturer

Monter 25

Madonna 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
5361112
5358758
1 400
5355846
5351434
750
5344835
500

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.