Hans Erik Eriksson oljemålning

702818

HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Lilla orkestern, olja på pannå, signerad, ca 49x73,5 cm

Fack 49

Budhistorik (18 bud)
5366101
5366104
1 400
5366101
1 300
5366097
5366099

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.