Modellskepp

702801

MODELLSKEPP, 1900-talets första hälft, segelfartyg, utfört i trä och textil, höjd ca 44, längd ca 63 cm

Bruksslitage, lagningar samt mindre skador förekommer

Nautica/Technica, Diverse

Hylla 6

Modellskepp

Budhistorik (4 bud)

5358601
600
5356109
550
5340890
500
5340890

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.