Bruno Karlsson oljemålning

702707

BRUNO KARLSSON (född 1927): "Vårvinter", olja på duk 61x50 cm, signerad och daterad-87

Fack 25

Bruno Karlsson oljemålning

Budhistorik (32 bud)
5361132
5361140
5361132
2 800
5361126
2 600
5361123
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.