Skänk

702700

SKÄNK, 1800-tal, vitbemålad, dörrpar med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 129 139x 50 cm,

Senare bemålad, renoverad samt kompletterad. Lås borttaget. Smärre skador och avslag

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Skänk

Budhistorik (7 bud)
5360016
600
5360541
550
5360016
500
5360540
450
5360016

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.