Erik Wörts soffa

702693

ERIK WÖRTS, "Kolding", soffa, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa dynor klädda med textil, längd 183, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage på stommen, dynor och klädsel med slitage, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 11

Erik Wörts soffa

Budhistorik (2 bud)

5347884
5345197
450

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.