Taklampa jugend

702686

TAKLAMPA, 1900-talets början, jugend, koppar, hamrad och pressad dekor, matterat glas, höjd ca 84, diameter 48 cm

Smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa jugend

Budhistorik (9 bud)
5361158
750
5360997
700
5361154
650
5360997
600
5356807
550

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.