Soffbord

702629

SOFFBORD, s.k hunting table, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, fällbara klaffar, höjd ca 55, 125x54 cm

Bruksslitage och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord

Budhistorik (10 bud)
5356702
5361152
5356702
850
5361090
5356702
550

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.