Katarina Säfwenberg

702544

KATARINA SÄFWENBERG (samtida): Kompostion, signerad K Säfwenberg samt daterad -97, pastell, ca 20x15 cm

Fack 19

Katarina Säfwenberg

Budhistorik (1 bud)

5341237
2019-11-12 17:58:58

2019-11-17 kl 21:56
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.