RENÉ DUREY

702517

RENÉ DUREY (1890-1959): Vue sur Paris au loir, signerad, olja på duk, ca 54x65 cm

Fack 27

RENÉ DUREY

Budhistorik

2019-11-16 kl 13:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.