Philip von Schantz Äpplen

702514

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med äpplen, signerad och daterad von Schantz 77, 74/140, färglitografi, ca 53x40 cm

Tavelvagn 2

Philip von Schantz Äpplen
Budhistorik (27 bud)
5352882
4 400
5352808
4 200
5352808
5352607
3 800
5352210
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.