VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Föregående | Översikt | Nästa

702502

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Vår i Björkhagen", signerad Kliuchnikov, a tergo daterad 2009, olja på duk, ca 40x60 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Fack 14

702502 - VJETESLAV KLIUCHNIKOV
Din e-postadress

Fråga
Skicka
VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Budhistorik (9 bud)
5345435
5345045
5345042
5345040
550
5344087
500

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
10:30   (11:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.