VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Föregående | Översikt | Nästa

702497

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Skator, signerad Kliuchnikov, a tergo daterad 2013, olja på duk, ca 39x60 cm

Fack 20

702497 - VJETESLAV KLIUCHNIKOV
Din e-postadress

Fråga
Skicka
VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Budhistorik

4 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
10:42   (11:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.