Folke Arström Thebe

Föregående | Översikt | Nästa

702495

FOLKE ARSTRÖM (1907-1997), bestickuppsättning, 171 delar, "Thebe", Gense, Sverige 1950-/60-tal, 45 bordsknivar, varierande storlek, 40 bordskedar, varierande storlek, 66 bordsgafflar, varierande storlek, 13 smörknivar, 4 teskedar, 2 pickles gafflar, uppläggningsked.

Bruksslitage.

Diverse

702495 - Folke Arström Thebe
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Folke Arström Thebe

Budhistorik (5 bud)
5338804
500
5338829
450
5338804
5338393
5336885

4 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
12:45   (13:45 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.