VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Föregående | Översikt | Nästa

702493

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherre, signerad Kliuchnikov, a tergo daterad 2008, olja på duk, ca 50x61 cm

Fack 22

702493 - VJETESLAV KLIUCHNIKOV
Din e-postadress

Fråga
Skicka
VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Budhistorik (7 bud)
5345444
5345069
550
5345067
500
5344093
450
5340323

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
16:39   (17:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.