VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Föregående | Översikt | Nästa

702490

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherre, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2010, olja på duk, ca 31,5x40 cm

Fack 44

702490 - VJETESLAV KLIUCHNIKOV
Din e-postadress

Fråga
Skicka
VJETESLAV KLIUCHNIKOV

Budhistorik (1 bud)

5336845
2019-11-11 11:25:22

4 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
20:24   (21:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.