Ragnar Nyberg

Föregående | Översikt | Nästa

702475

RAGNAR NYBERG (1893-1966), Dala Husby, signerad Ragnar Nyberg 1924, olja på pannå, ca 66x54 cm

Fack 21

702475 - Ragnar Nyberg
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ragnar Nyberg

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
11:33   (12:33 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.