Roland Mellin armband

Föregående | Översikt | Nästa

702471

ROLAND MELLIN, armring, 18 k guld, Helsingfors 1865, bredd 7 mm, inre omkrets 15,5 cm, vikt ca 8 g

Bucklor, åldersrelaterat slitage.

Guld/Smycken

Södra kajen 14, Helsingfors

702471 - Roland Mellin armband
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Mellin armband

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5336567
2019-11-11 09:05:26
120
5336491
2019-11-11 08:18:14
50

4 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
11:12   (12:12 )
AKTUELLT BUD EUR:
120
1 244 SEK, 136 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund