Bengt Åberg olja på duk

Föregående | Översikt | Nästa

702468

BENGT ÅBERG (1941-2015), Öppet hav, signerad Bengt Åberg, olja på duk, ca 73x60 cm

Fack 36

702468 - Bengt Åberg olja på duk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bengt Åberg olja på duk

Budhistorik (11 bud)
5337175
3 800
5336769
3 600
5336769
3 200
5337174
5336769

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
11:51   (12:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.