Duxfåtöljer Kenneth Bergenblad

702455

FÅTÖLJER ett par, Dux, modell "Kavaljer" av Kenneth Bergenblad, 1970-tal, stomme i svärtat trä med brunröda plyschdynor, sitthöjd ca 40 cm.

Smärre stötskador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 20

Budhistorik (7 bud)
5350487
5350486
5350484
650
5350483
600
5350482
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.