Bokhylla

Föregående | Översikt | Nästa
 
 
Auktionsnr
702436
 
Beskrivning

IKEA, "Ekolsund", bokhylla, Ikeas 1700-talsserie, gustaviansk stil, grålackerad, brännmärkt, höjd ca 223, 64x28 cm

HISTORIK: Under 1990-talet tog IKEA, i samarbete med Riksantikvarieämbetet och konsthistorikern Lars Sjöberg, fram en 1700-talsserie av möbler och inredningsföremål


 
Kondition
Bruksslitage
 
Kategorier
Möbler, Hyllor
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
Rum 8
 
 
 
Konditionsrapport
702436 - Bokhylla
Din e-postadress


Fråga
Skicka 
Bokhylla
Klicka för att förstora bilden
 
Budhistorik (8 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5342092
2019-11-12 21:35:37
2 200
5341867
2019-11-12 20:49:53
2 000
5341867
2019-11-12 20:49:53
1 400
5342090
2019-11-12 21:35:27
1 300
5341867
2019-11-12 20:49:53
1 200
 * Ditt bud
 
2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
18:00   (19:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 200
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund
Du kan bjuda på varan genom att antingen välja närmaste lediga bud eller lägga ett högre maxbud. Läs mer om budgivning, ångerrätt  och villkor.
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK