Byrå

Föregående | Översikt | Nästa

702417

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerad med valnöt, beslag i mässing, höjd ca 79, 110x60 cm

Omfattande renoveringar och kompletteringar, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

702417 - Byrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå

Budhistorik (6 bud)
5348143
5345220
500
5343817
450
5340152
5338461

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
16:27   (17:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.