Porträtt 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

702416

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-talets andra hälft, Rysk skola, porträtt, olja på duk, ca 65x55 cm

Färgbortfall, krackelyrer, dubblerad, retuscheringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

702416 - Porträtt 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Porträtt 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
5341151
6 400
5338992
6 000
5338029
5 200
5338028
3 600
5337102
1 600

22 timmar 1 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
21:29   (22:29 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.