Salongbord 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

702413

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fällbar skiva, dekormåleri med blomster, centralben med 3-delad fot, diameter ca 49, höjd ca 63 cm

Slitage, smärre retuscher, låssprint saknas/kompletterad med äldre spik

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

702413 - Salongbord 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salongbord 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5341262
2019-11-12 18:04:32

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
14:16   (15:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.