Marin målning

Föregående | Översikt | Nästa

702403

MARIN MÅLNING (Ryssland 1900-tal): Atelier Dukamin, signerad Dukamin, danskflaggat fartyg, olja på duk, 61x98 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

702403 - Marin målning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Marin målning

Budhistorik (4 bud)

5344801
5341357
2 800
5333700
5332469

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
12:10   (13:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.