Matgrupp

702397

MATGRUPP, 9 dlr., 1900-talets slut, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar, 3 iläggskivor vardera 55, bordets höjd 76, diameter 120 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 16

Matgrupp

Budhistorik (10 bud)
5354879
7 200
5340194
7 000
5354877
7 000
5340194
6 800
5354876
6 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.