Blomsterstilleben 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

702386

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, daterad 1844, Stilleben med pioner, monogramsignerad, på papper, bildmått 71 x 56 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 39

702386 - Blomsterstilleben 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Blomsterstilleben 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
5338990
4 200
5338030
3 800
5335246
550
5333677
5333052

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
19:12   (20:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.