Carl Riise oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

702374

CARL RIISE (född 1920): "Utsikt från Louisiana", Humlebaek, Danmark, signerad Riis, olja på duk, a tergo daterad 1965, ca 70x95 cm

Fack 6

702374 - Carl Riise oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Carl Riise oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5344394
900
5343986
850
5343580
5343182
750
5341761
700

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
20:26   (21:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.