Skrivbord 1900-tal

702366

SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början, vitmålat med svart skiva samt läder, fem lådor, beslag i mässing, höjd 78, 119x68 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage.

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 21

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
5354791
850
5354608
5354790
5354608
750
5354787
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.