Skrivbord 1900-tal

702364

SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början, vitmålad, beslag i mässing, två lådor i sargen, höjd 74, 99x52 cm

Nycklar saknas.

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 21

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (37 bud)
5346322
5 200
5352910
5 200
5346322
5 000
5352313
4 800
5346322
4 600

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.