Roland Svensson

702360

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 275/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm

Tavelvagn 2

Roland Svensson
Budhistorik (11 bud)
5341375
900
5344592
850
5341375
5344590
750
5341375
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.