Byrå sengustaviansk stil

702359

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, sengustaviansk stil, 3 lådor, fasade hörn med kannelyr, beslag i mässing, fanerad med mahogny, stenskiva, höjd 79, 91x45 cm, nyckel finns

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
5350586
5350584
1 900
5350488
1 800
5345795
5344306

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.