Oljemålning av Pekka Walliander

702356

PEKKA WALLIANDER(f. 1948): motiv med landskap, sigerad samt daterad -77, olja på duk 137 x 120 cm

Smärre fläck

Rum 17

Budhistorik (1 bud)

5336323
2019-11-11 03:23:21
7 000

2019-11-16 kl 20:10
Slutpris SEK:
7 000
687 EUR, 763 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.