Urna

Föregående | Översikt | Nästa

702341

URNA, 1800-talets slut, , Frankrike, porslin montage med förgylld brons med dekor av bekransade kvinnohuvuden, sockel i marmor, höjd ca 31,5 cm

Porslin med lagning/sprickor

Diverse, Metall

702341 - Urna
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Urna

Budhistorik (7 bud)
5337675
5337674
5337673
5337672
1 600
5337669

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
19:27   (20:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.