Eemu Myntti pastell

Föregående | Översikt | Nästa

702335

EEMU MYNTTI (1890-1943) Uttrycksfull man, signerad samt daterad -31, pastell, 64x48 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

702335 - Eemu Myntti pastell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Eemu Myntti pastell

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5332615
2019-11-10 08:51:01
50
5332612
2019-11-10 08:50:41
30

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
20:07   (21:07 )
AKTUELLT BUD EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR:
500

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund