Bordslampor 1800-tal

702320

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, förgylld brons, dekor av satyr och baccantinna, postament och sockel i vit marmor, höjd inklusive skärmar ca 60 cm

Sannolikt omarbetade kandelabrar

Belysning, Bordslampor, Diverse, Metall

Kundcenter

Bordslampor 1800-tal
Budhistorik (24 bud)
5349840
8 000
5349839
7 800
5349838
7 600
5349837
7 400
5349836
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.