Matbord teak Örnen

702315

MATBORD, 1900-talets mitt, teak, etikettmärkt AB Möbelfabriken Örnen, Småland, med iläggsskiva, höjd ca 74, 126+58x85 cm

Bruksslitage, repor, ställvis blekt

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord teak Örnen

Budhistorik (22 bud)
5353380
1 700
5352988
1 600
5352566
5351664
1 400
5350460
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.