Sängbord teak udda

702307

SÄNGBORD, 2 dlr, alt. sidobord, 1900-talets mitt, teakfanér, olika utseenden, ena med tre lådor och runda knoppar, höjd ca 60, 60x32, andra med tre lådor samt svarta ben med mässingsavslut, höjd ca 55, 55x33 cm

Fanéravslag, repor, smärre fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord teak udda

Budhistorik (12 bud)
5351584
850
5353007
850
5351584
5352862
750
5351584
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.