Byrå, Kina

Föregående | Översikt | Nästa

702302

BYRÅ, 1900-talets första hälft, Kina, skuren dekor, 5 lådor, höjd ca 86, 106x71 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

702302 - Byrå, Kina
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå, Kina

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
16:03   (17:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.