Bert-Håge Häverö litografi

702301

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sandhamn", signerad, 18/360, färglitografi, bildmått ca 35x42 cm

Fack 16

Bert-Håge Häverö litografi
Budhistorik (6 bud)
5346984
550
5340888
500
5340052
450
5333373
5331168

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.