Unu Vallman pastellkrita

702297

UNO VALLMAN (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1955, iinramad pastellkrita på papp, ca 50x62 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 46

Unu Vallman pastellkrita

Budhistorik (5 bud)
5354305
600
5354231
550
5353973
500
5353666
5348158

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.